دستمال مرطوب مخصوص

منبع : میس پی وی

دستمال مرطوب مخصوص

به تازگی یک محصول بهداشتی دیگه هم هست که می تونی برای رعایت بهداشت خودت روی اون حساب ویژه ای باز کنی. هم طرز استفاده اش آسون هست و هم این که به شکل بسته بندی شده در دسترس قرار دارد.

دستمال مرطوب بهداشتی لوسین مخصوص بانوان مهار کننده باکتری های مضر، خوشبو کننده و برطرف کننده بوی نامطبوع ناحیه تناسلی و حافظ دستگاه تناسلی خارجی بانوان هستش که می تونی در همه جا بخصوص مکان هایی که بهداشت صد در صدی نداره، ازش استفاده کنی.

این محصول با کیفیت رو می تونی همیشه همراه خودت داشته باشی و از اون به راحتی استفاده کنی. دستمال مرطوب بهداشتی لوسین مخصوص بانوان حاوی ترکیبات موثر عصاره بابونه، عصاره کالندولا، فنوکسی اتانول و گلیسیرین بوده که داشتن عصاره بابونه (کامومیل) و گلیسیرین در این دستمال موجب جلوگیری از خشکی و متعادل نگه داشتن رطوبت پوست می شه. این محصول علاوه بر اثر ضد التهابی، موجب طراوت پوست شده و اتانول موجود در آن نیز موجب کنترل تکثیر باکتری های مضر می شه.

عصاره کالندولای موجود در دستمال مرطوب بهداشتی لوسین مخصوص بانوان به خوبی مانع بروز حساسیت های پوستی شایع در میان خانم ها هستش!

نحوه استفاده

 کافیه یک برگ از اون رو بعد از شستشوی معمولی با آب، خیلی آرام روی ورودی واژن بگذاری و بعد از چند ثانیه برش داری. دستمال های واژینال یک پاک کننده ی ملایم خارجی هستنن که فرمول آنتی باکتریال دارن و هیچگونه حساسیت و سوزشی ایجاد نمی کنن.

زمانی که قصد سفر داری و احتمال اینکه بخوای از دستشویی های عمومی استفاده کنی بیشتره ، بهترین گزینه برای شما همین دستمال های بهداشتی بانوانه. یک بسته در کیفت بگذار و بدون اینکه نگران عفونت گرفتن واژن و نفوذ باکتری ها به داخل بدنت باشی به سفر برو و لذت ببر.